ZVEREX-Správa hospodárskych zariadení Ústredného výboru Slovenského poľovníckeho zväzuZVEREX-Správa hospodárskych zariadení Ústredného výboru Slovenského poľovníckeho zväzu

IČO: 17313988 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Štefánikova 10 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:11 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výkup a preda parožia
  •  výkup a predaj a spracovanie diviny (mäso)
  •  výpuk a predaj zveri

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ZVEREX-Správa hospodárskych zariadení Ústredného výboru Slovenského poľovníckeho zväzu má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ZVEREX-Správa hospodárskych zariadení Ústredného výboru Slovenského poľovníckeho zväzu, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ZVEREX-Správa hospodárskych zariadení Ústredného výboru Slovenského poľovníckeho zväzu , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ZVEREX-Správa hospodárskych zariadení Ústredného výboru Slovenského poľovníckeho zväzu , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.34384 s.