WINDSOR-ZVEREX, s.r.o.WINDSOR-ZVEREX, s.r.o.

IČO: 44444478; DIČ: SK2022696302 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Nitrianska 1757 V živnostenskom registri
Obec: Šaľa Zoznam platcov DPH
PSC: 92705 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Šaľa
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 23:17 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  •  mäsiarstvo
  •  údenárstvo

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme WINDSOR-ZVEREX, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme WINDSOR-ZVEREX, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Šaľa. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme WINDSOR-ZVEREX, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme WINDSOR-ZVEREX, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.01916 s.