Vývojovo-mechanizačný podnik Mliekarenského priemyslu, štátny podnikVývojovo-mechanizačný podnik Mliekarenského priemyslu, štátny podnik

IČO: 687936 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Krajná 49 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:40 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Vývojovo-mechanizačný podnik Mliekarenského priemyslu, štátny podnik má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Vývojovo-mechanizačný podnik Mliekarenského priemyslu, štátny podnik, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Vývojovo-mechanizačný podnik Mliekarenského priemyslu, štátny podnik , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Vývojovo-mechanizačný podnik Mliekarenského priemyslu, štátny podnik , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.26888 s.