VELOB, s.r.o.VELOB, s.r.o.

IČO: 36471526 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Sabinovská 1 V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: 08001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 24.4.2013 09:23 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprotredkovanie obchodu
  •  veľkoobchod a maloobchod s obilím, krmivom, kvetmi, rastlinami, živými zvieratami, surovými kožkami a kožami, tabakovými výrobkami, potravinami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, zeleninou, ovocím, baleným mäsom, mäsovými výrobkami, textilom, odevami, obuvou, elektrickými prístrojmi pre domác

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme VELOB, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme VELOB, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme VELOB, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme VELOB, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

22.4.2013

Táto stránka bola načítaná za 0.04497 s.