Veľkopekáreň Küpper spoločnosť s ručením obmedzenýmVeľkopekáreň Küpper spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO: 31409253 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Pusté Úľany Zoznam platcov DPH
PSC: 92528 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Pusté Úľany
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 4.12.2011 17:35 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  obchodná činnosť - nákup, sprostredkovanie a predaj potravín, pekárenských výrobkov, priemyselného tovaru, poľnohospodárskych produktov, papiernictva, hračky, domácich potrieb
  •  poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu predmetu podnikania
  •  Výroba pekárenských výrobkov

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Veľkopekáreň Küpper spoločnosť s ručením obmedzeným má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Veľkopekáreň Küpper spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Pusté Úľany. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Veľkopekáreň Küpper spoločnosť s ručením obmedzeným , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Veľkopekáreň Küpper spoločnosť s ručením obmedzeným , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

1.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02395 s.