VASTEX, spol. s r.o.VASTEX, spol. s r.o.

IČO: 31719872; DIČ: SK2020010498 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Ku Surdoku 22 V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: 08001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 16:54 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výroba píliarska a spracovanie dreva
  •  obchodná činnosť s potravinami, ovocím a zeleninou, alko - nealko, tabakovými výrobkami, textilom, odevami, obuvou, kožušinami, kozmetikou, drogériou, technickými plynmi (propanbutan), drevom, stavebným materiálom
  •  strojno-zemné práce
  •  inžinierska činnosť v stavebníctve

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme VASTEX, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme VASTEX, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme VASTEX, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme VASTEX, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04299 s.