UNIPAR stavebno-obchodná spoločnosť s ručením obmedzenýmUNIPAR stavebno-obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO: 31690688 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Nová Ľubovňa Zoznam platcov DPH
PSC: 06511 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Nová Ľubovňa
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 16:17 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
  •  sprostredkovanie obchodu
  •  nákup a predaj priemyselného tovaru a elektroniky, potravín, motorových vozidiel, náhradných dielov na motorové vozidlá, kozmetiky a čistiacich prostriedkov, strojov a zariadení, ropy a ropných produktov, bavlny, dreva a drevárenských výrobkov, stavebného materiálu, odevov, obuvi, textilu, šperkov a

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme UNIPAR stavebno-obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme UNIPAR stavebno-obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Nová Ľubovňa. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme UNIPAR stavebno-obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme UNIPAR stavebno-obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02225 s.