UNIMONT Banská Bystrica, spol. s.r.o.UNIMONT Banská Bystrica, spol. s.r.o.

IČO: 31611940 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Horná 41 V živnostenskom registri
Obec: Banská Bystrica Zoznam platcov DPH
PSC: 97401 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Banská Bystrica
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 02:19 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete
  •  pokládka, montáž, rekonštrukcie, servis, meranie, podzemných a nadzemných telekomunikačných vedení jednotnej telekomunikačnej siete /optických a metalických/ vrátane nadväzujúcich káblových vedení a súborov

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme UNIMONT Banská Bystrica, spol. s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme UNIMONT Banská Bystrica, spol. s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Banská Bystrica. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme UNIMONT Banská Bystrica, spol. s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme UNIMONT Banská Bystrica, spol. s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0572 s.