TATRACYKLE, spol. s r.o.TATRACYKLE, spol. s r.o.

IČO: 31703194; DIČ: SK2020525837 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Marka Čulena 4746/33 V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: 08004 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 16:29 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu
  •  servis bicyklov
  •  prevádzkovanie skladu
  •  obchodná činnos so sortimentom: motorové vozidlá, náhradné diely a doplnky na motorové vozidlá, bicykle, náhradné diely a súčiastky na bicykle, stroje a zariadenia, priemyselný tovar, potraviny, stavebný materiál, chemické výrobky s výnimkou jedov a žieravín, sklo, porcelán, výpočtová technika, e

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme TATRACYKLE, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme TATRACYKLE, spol. s r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme TATRACYKLE, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme TATRACYKLE, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03458 s.