T r e n d , hospodárske zariadenie Celoslovenského koordinačného výboru Zväzu záujmových združeníT r e n d , hospodárske zariadenie Celoslovenského koordinačného výboru Zväzu záujmových združení

IČO: 17310806 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Šafárikovo námestie 4 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:11 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  správa, zveľadovanie, údržba a ochrana majetku

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme T r e n d , hospodárske zariadenie Celoslovenského koordinačného výboru Zväzu záujmových združení má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme T r e n d , hospodárske zariadenie Celoslovenského koordinačného výboru Zväzu záujmových združení, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme T r e n d , hospodárske zariadenie Celoslovenského koordinačného výboru Zväzu záujmových združení , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme T r e n d , hospodárske zariadenie Celoslovenského koordinačného výboru Zväzu záujmových združení , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.34958 s.