T E M P OT E M P O

IČO: 17641331 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Gottwaldova č. 164 V živnostenskom registri
Obec: Komárno - Nová Stráž Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Komárno - Nová Stráž
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:00 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  zahraničnoobchodná činnosť - nákup a predaj športových potrieb a poľnohospodárskych produktov (okrem komodít, na ktoré treba osobitné povolenie)
  •  obchodná činnosť - nákup a predaj spotrebného tovaru, stavebného materiálu, poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov
  •  stavebná činnosť
  •  výroba a realizácia vynálezov a patentov
  •  výroba obuvi

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme T E M P O má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme T E M P O, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Komárno - Nová Stráž. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme T E M P O , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme T E M P O , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.12406 s.