Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská BystricaStavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica

IČO: 18309 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Horná 32 V živnostenskom registri
Obec: Banská Bystrica Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Banská Bystrica
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:39 

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Banská Bystrica. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.07466 s.