Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská BystricaStavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica

IČO: 18309 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Horná 32 V živnostenskom registri
Obec: Banská Bystrica Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Banská Bystrica
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:39 

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Banská Bystrica. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Stavebno-servisný podnik obchodu, š. p., závod stavebnej výroby Banská Bystrica , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.08543 s.