Warning: file_get_contents(http://maps.google.com/?q=bratislava+drobneho+27+slovensko) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in /www/doc/www.gojobs.sk/www/firma/index.php on line 212
SPR Development a.s.

SPR Development, a.s.SPR Development, a.s.

IČO: 46033998 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Drobného 27 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: 84101 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 14.12.2011 12:52 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  •  faktoring a forfaiting
  •  počítačové služby
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  •  prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme SPR Development, a.s. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme SPR Development, a.s., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme SPR Development, a.s. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme SPR Development, a.s. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

13.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.59809 s.