Warning: file_get_contents(http://maps.google.com/?q=spisska+bela+nova+546/11+slovensko) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 503 Service Unavailable in /www/doc/www.gojobs.sk/www/firma/index.php on line 212
SOPE s.r.o.

SOPE, s.r.o.SOPE, s.r.o.

IČO: 46168125 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Nová 546/11 V živnostenskom registri
Obec: Spišská Belá Zoznam platcov DPH
PSC: 05901 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Spišská Belá
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 14.12.2011 12:17 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  •  organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  •  ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  •  prenájom hnuteľných vecí
  •  nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  •  reklamné a marketingové služby
  •  sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme SOPE, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme SOPE, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Spišská Belá. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme SOPE, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme SOPE, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

13.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.34101 s.