SLOVAKIAINVEST, investičný fond, a.s.SLOVAKIAINVEST, investičný fond, a.s.

IČO: 34111174 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Pod Párovcami 3 V živnostenskom registri
Obec: Piešťany Zoznam platcov DPH
PSC: 92101 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Piešťany
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 1.2.2013 12:28 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  c/ vykonávanie činností bezprostredne súvisiacich s činnosťou pod bodom a/ a b/ predmetu činnosti
  •  b/ nakladanie s takto získanými peňažnými prostriedkami formou nákupu cenných papierov do portfólia investičného fondu, nehnuteľností, hnuteľných vecí, ich vkladov podľa zmluvy o tichom spoločenstve alebo formou ich uloženia na zvláštny účet v banke
  •  a/ zhromažďovanie peňažných prostriedkov vydávaním akcií

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme SLOVAKIAINVEST, investičný fond, a.s. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme SLOVAKIAINVEST, investičný fond, a.s., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Piešťany. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme SLOVAKIAINVEST, investičný fond, a.s. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme SLOVAKIAINVEST, investičný fond, a.s. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

31.1.2013

Táto stránka bola načítaná za 0.05542 s.