SKZ AGRO, spol. s r.o.SKZ AGRO, spol. s r.o.

IČO: 34145281 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Fučíkova 2 V živnostenskom registri
Obec: Sládkovičovo Zoznam platcov DPH
PSC: 92521 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Sládkovičovo
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 4.12.2011 18:36 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  opravy poľnohospodárskych strojov
  •  vykonávanie montáže, opráv, údržby, odborných prehliadok a skúšok elektrických zariadení a bleskozvodov, výroba rozvádzačov v rozsahu: elektrické zariadenia do 1000 V, rozvádzače nízkeho napätia do 1000 A v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu, podľa Oprávnenia IBP Nitra č. 059/INA/96-EZ-V,M, O,OP z
  •  sprostredkovateľská činnosť
  •  opravy motorových vozidiel
  •  kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme SKZ AGRO, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme SKZ AGRO, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Sládkovičovo. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme SKZ AGRO, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme SKZ AGRO, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

1.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03293 s.