SAROLA, s.r.o.SAROLA, s.r.o.

IČO: 36467766 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Prof. Hlaváča 1889/26 V živnostenskom registri
Obec: Michalovce Zoznam platcov DPH
PSC: 07101 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Michalovce
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 20:02 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu a služieb
  •  obchodná činnosť : potraviny, nápoje, tabak, tabakové výrobky, stavebný materiál, drevo, výrobky z dreva, textil, obuv, odevy, kozmetické výrobky, hutný materiál, stroje, prístroje, zariadenia, výpočtová technika, automobily a náhradné diely, papier, lepenka, kameň, sádra, cement a výrobky z nich, n
  •  šitie a predaj konfekcie a doplnkov

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme SAROLA, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme SAROLA, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Michalovce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme SAROLA, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme SAROLA, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03553 s.