SADMO SUPPLY and DEMAND MEDIATOR OFFICE, s.r.o.SADMO SUPPLY and DEMAND MEDIATOR OFFICE, s.r.o.

IČO: 34113231 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Kračanská cesta V živnostenskom registri
Obec: Dunajská Streda Zoznam platcov DPH
PSC: 92901 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Dunajská Streda
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:40 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebitežovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovatežom živnosti /vežkoobchod/ v rozsahu vožnej živnosti
  •  sprostredkovatežská činnos

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme SADMO SUPPLY and DEMAND MEDIATOR OFFICE, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme SADMO SUPPLY and DEMAND MEDIATOR OFFICE, s.r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Dunajská Streda. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme SADMO SUPPLY and DEMAND MEDIATOR OFFICE, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme SADMO SUPPLY and DEMAND MEDIATOR OFFICE, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.07904 s.