ROSA ROSSA, s.r.o.ROSA ROSSA, s.r.o.

IČO: 31439349; DIČ: SK2020373971 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Budovateľská 542/4 V živnostenskom registri
Obec: Šaľa Zoznam platcov DPH
PSC: 92701 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Šaľa
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 10.8.2012 11:20 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výroba, nákup a predaj textilných výrobkov
  •  nákup, predaj a sprostredkovanie predaja potravinárskeho tovaru, poľnohospodárskych výrobkov, drogériového tovaru, kozmetiky, spotrebného a koženého tovaru, obuvi, bytového textilu, kobercov, športových výrobkov, stavebného materiálu, motorových vozidiel a náhradných dielov na motorové vozidlá

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ROSA ROSSA, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ROSA ROSSA, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Šaľa. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ROSA ROSSA, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ROSA ROSSA, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

9.8.2012

Táto stránka bola načítaná za 0.03061 s.