Regionálna vodárenská spoločnos AQUATUR a.s. Stará TuráRegionálna vodárenská spoločnos AQUATUR a.s. Stará Turá

IČO: 36340456; DIČ: SK2021914345 Informácie v obchodnom registri
Ulica: SNP 1/2 V živnostenskom registri
Obec: Stará Turá Zoznam platcov DPH
PSC: 91601 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Stará Turá
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 22:30 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovatežská činnos v rozsahu vožných živností
  •  prenájom hnutežného a nehnutežného majetku v súvislosti s poskytovaním doplnkových služieb
  •  Zabezpečova výkon správy majetku verejného vodovodu a verejnej kanalizácie v súlade s právnymi predpismi, vrátane nasledujúcich činností: - zabezpečova podmienky na hromadné a nepretržité zásobovanie obyvatežstvo a ďalších osôb pitnou vodou verejným vodovodom prostredníctvom prevádzkovateža vere
  •  poradenská činnos v rozsahu vožnej živnosti

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Regionálna vodárenská spoločnos AQUATUR a.s. Stará Turá má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Regionálna vodárenská spoločnos AQUATUR a.s. Stará Turá, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Stará Turá. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Regionálna vodárenská spoločnos AQUATUR a.s. Stará Turá , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Regionálna vodárenská spoločnos AQUATUR a.s. Stará Turá , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0443 s.