Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará TuráRegionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá

IČO: 36340456; DIČ: SK2021914345 Informácie v obchodnom registri
Ulica: SNP 1/2 V živnostenskom registri
Obec: Stará Turá Zoznam platcov DPH
PSC: 91601 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Stará Turá
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 22:30 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  •  prenájom hnuteľného a nehnuteľného majetku v súvislosti s poskytovaním doplnkových služieb
  •  Zabezpečovať výkon správy majetku verejného vodovodu a verejnej kanalizácie v súlade s právnymi predpismi, vrátane nasledujúcich činností: - zabezpečovať podmienky na hromadné a nepretržité zásobovanie obyvateľstvo a ďalších osôb pitnou vodou verejným vodovodom prostredníctvom prevádzkovateľa vere
  •  poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Stará Turá. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Regionálna vodárenská spoločnosť AQUATUR a.s. Stará Turá , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04232 s.