Q ROAD spol. s r.o.Q ROAD spol. s r.o.

IČO: 31651950 Informácie v obchodnom registri
Ulica: L. Novomeského 6 V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: 08001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 14:31 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  •  sprostredkovanie potravinárskeho tovaru
  •  sprostredkovanie, nákup a predaj mimo riadnej predajne . priemyslený, spotrebný, drogistický tovar, stavebný materiál, alko. - nealko. nápoje, ovocie - zelenina, nerastné suroviny, drevná hmota, papiernické výrobky, autosúčiastky, autá

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Q ROAD spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Q ROAD spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Q ROAD spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Q ROAD spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03898 s.