P.S.CORPORATION , s.r.o.P.S.CORPORATION , s.r.o.

IČO: 36228061; DIČ: SK2020169404 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 59 V živnostenskom registri
Obec: Hubina Zoznam platcov DPH
PSC: 92221 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Hubina
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 4.12.2011 19:40 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovatežská činnos
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebitežovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovatežom živnosti (vežkoobchod) v rozsahu vožnej živnosti
  •  vežkoobchod s liečivami

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme P.S.CORPORATION , s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme P.S.CORPORATION , s.r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Hubina. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme P.S.CORPORATION , s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme P.S.CORPORATION , s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

1.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02965 s.