Požnohospodárske družstvo podielnikov Spišské PodhradiePožnohospodárske družstvo podielnikov Spišské Podhradie

IČO: 31669450; DIČ: SK2020505047 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Spišské Podhradie Zoznam platcov DPH
PSC: 05304 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Spišské Podhradie
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 13:51 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  oprava motorových vozidiel a požnohospodárskych strojov
  •  nákup a predaj požnohospodárskych výrobkov, potravín, priemyselného tovaru-domáce potreby, drobný tovar, stroje, zariadenia, náhradné diely a súčiastky, drevo, stavebný materiál, železiarsky tovar, výrobky chemického priemyslu
  •  výroba a predaj požnohospodárskych výrobkov

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Požnohospodárske družstvo podielnikov Spišské Podhradie má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Požnohospodárske družstvo podielnikov Spišské Podhradie, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Spišské Podhradie. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Požnohospodárske družstvo podielnikov Spišské Podhradie , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Požnohospodárske družstvo podielnikov Spišské Podhradie , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02924 s.