Poľnohospodárske družstvo BugľovcePoľnohospodárske družstvo Bugľovce

IČO: 36472808 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Klčov Zoznam platcov DPH
PSC: 05302 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Klčov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 3.7.2012 16:19 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovania a ďalšieho predaja
  •  zabezpečenie hospodárskych a sociálnych potrieb svojich členov podľa zásad schválených členskou schôdzou

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Poľnohospodárske družstvo Bugľovce má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Poľnohospodárske družstvo Bugľovce, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Klčov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Poľnohospodárske družstvo Bugľovce , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Poľnohospodárske družstvo Bugľovce , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

2.7.2012

Táto stránka bola načítaná za 0.02401 s.