Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnikPohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik

IČO: 49 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Jacovce Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Jacovce
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:01 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Firma Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: JOZE-1747
Zoznam 20 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Jacovce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Pohostinský a hospodársky kombinát obce Jacovce, komunálny podnik , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02009 s.