PIVEX, spoločnosť s ručením obmedzeným KošicePIVEX, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice

IČO: 31672167; DIČ: SK2020487689 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Dénešova 57 V živnostenskom registri
Obec: Košice Zoznam platcov DPH
PSC: 04011 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Košice
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 16:37 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  veľkoobchod a maloobchod mimo riadnej predajne: ovocie, zelenina, potraviny, nápoje, drobný spotrebný a priemyselný tovar

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme PIVEX, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme PIVEX, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Košice. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme PIVEX, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme PIVEX, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0759 s.