PEDAKARD s.r.o.PEDAKARD s.r.o.

IČO: 44185065 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Mierová 90 V živnostenskom registri
Obec: Stará źubovňa Zoznam platcov DPH
PSC: 06401 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Stará źubovňa
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 10:57 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie všeobecnej ambulantnej starostlivosti v odbore pediatria a ambulancie špecializovanej ambulantnej starostlivosti v odbore pediatrická kardiológia
  •  organizovanie kurzov a školení v rozsahu vožnej živnosti
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebitežovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovatežom živnosti (vežkoobchod)
  •  sprostredkovatežská činnos v oblasti obchodu

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme PEDAKARD s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme PEDAKARD s.r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Stará źubovňa. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme PEDAKARD s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme PEDAKARD s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

9.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02608 s.