OPTIMA, družstevný podnik pre výrobu, údržbu a propagáciu Nitra, závod výroby, údržby a propagácie PrešovOPTIMA, družstevný podnik pre výrobu, údržbu a propagáciu Nitra, závod výroby, údržby a propagácie Prešov

IČO: 167777 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:06 

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme OPTIMA, družstevný podnik pre výrobu, údržbu a propagáciu Nitra, závod výroby, údržby a propagácie Prešov má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme OPTIMA, družstevný podnik pre výrobu, údržbu a propagáciu Nitra, závod výroby, údržby a propagácie Prešov, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme OPTIMA, družstevný podnik pre výrobu, údržbu a propagáciu Nitra, závod výroby, údržby a propagácie Prešov , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme OPTIMA, družstevný podnik pre výrobu, údržbu a propagáciu Nitra, závod výroby, údržby a propagácie Prešov , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03644 s.