Okresný zväz bytových družstiev v RožňaveOkresný zväz bytových družstiev v Rožňave

IČO: 36585483 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Rožňava Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Rožňava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:08 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  okresný zväz združuje bytové družstvá a iné družstvá, ktorých činnosť je zameraná prevažne na uspokojovanie bytovej potreby obyvateľstva v jeho pôsobnosti, alebo na služby s tým spojené pre svojich členov

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Okresný zväz bytových družstiev v Rožňave má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Okresný zväz bytových družstiev v Rožňave, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Rožňava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Okresný zväz bytových družstiev v Rožňave , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Okresný zväz bytových družstiev v Rožňave , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02868 s.