Okresný stavebný podnik pre poľnohospodársku a miestnu výstavbu a opravy TrstenáOkresný stavebný podnik pre poľnohospodársku a miestnu výstavbu a opravy Trstená

IČO: 36424331 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Trstená Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Trstená
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 18.4.2013 08:00 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  stavebníctvo

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Okresný stavebný podnik pre poľnohospodársku a miestnu výstavbu a opravy Trstená má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Okresný stavebný podnik pre poľnohospodársku a miestnu výstavbu a opravy Trstená, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Trstená. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Okresný stavebný podnik pre poľnohospodársku a miestnu výstavbu a opravy Trstená , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Okresný stavebný podnik pre poľnohospodársku a miestnu výstavbu a opravy Trstená , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

16.4.2013

Táto stránka bola načítaná za 0.12798 s.