Okresné melioračné družstvo Spišská Nová VesOkresné melioračné družstvo Spišská Nová Ves

IČO: 36585734 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Spišská Nová Ves Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Spišská Nová Ves
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:08 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  určujú stanovy prijaté na ustanovujúcej členskej schôdzi konanej dňa 24.11.1959 podľa zákona č. 11/1955 Zb v znení vyhlášky číslo 13/1959

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Okresné melioračné družstvo Spišská Nová Ves má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Okresné melioračné družstvo Spišská Nová Ves, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Spišská Nová Ves. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Okresné melioračné družstvo Spišská Nová Ves , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Okresné melioračné družstvo Spišská Nová Ves , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.31963 s.