Okresná údržba miestnych komunikácií Košice - vidiekOkresná údržba miestnych komunikácií Košice - vidiek

IČO: 36585467 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Šrobárova č. 55 V živnostenskom registri
Obec: Košice Zoznam platcov DPH
PSC: 04001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Košice
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:08 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  kvalitné a hospodárne zabezpečenie opráv a údržby miestných komunikácií a ich súčastí v súlade s cestným zákonom č. 135/61 Zb. a vyhlášky č. 136/61 Zb.

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Okresná údržba miestnych komunikácií Košice - vidiek má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Okresná údržba miestnych komunikácií Košice - vidiek, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Košice. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Okresná údržba miestnych komunikácií Košice - vidiek , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Okresná údržba miestnych komunikácií Košice - vidiek , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.06903 s.