N.K.B. spol. s r.o. HumennéN.K.B. spol. s r.o. Humenné

IČO: 31682898 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Osloboditeľov 86 V živnostenskom registri
Obec: Humenné Zoznam platcov DPH
PSC: 06601 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Humenné
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 14:55 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  činnosť realitnej kancelárie
  •  reklamná činnosť
  •  sprostredkovanie obchodu, nákup a predaj: ovocie, zelenina, potraviny, spotrebný a priemyselný tovar, elektronika, automobily, náhradné diely do automobilov, autopríslušenstvo, tabakové výrobky, alkoholické a nealkoholické nápoje, stavebné hmoty, sklo, porcelán, motorové oleje, umelé hnojivá, kovový
  •  prenájom automobilov, dopravnej techniky

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme N.K.B. spol. s r.o. Humenné má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme N.K.B. spol. s r.o. Humenné, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Humenné. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme N.K.B. spol. s r.o. Humenné , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme N.K.B. spol. s r.o. Humenné , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02563 s.