MUDr. Janka Palúchová, s.r.o.MUDr. Janka Palúchová, s.r.o.

IČO: 36363855 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Majochova 2499/33 V živnostenskom registri
Obec: Žilina Zoznam platcov DPH
PSC: 01001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Žilina
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 5.12.2011 16:51 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár, v študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore pediatria a dorastové lekárstvo

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme MUDr. Janka Palúchová, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme MUDr. Janka Palúchová, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Žilina. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme MUDr. Janka Palúchová, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme MUDr. Janka Palúchová, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

2.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04076 s.