MONEX, s.r.o.MONEX, s.r.o.

IČO: 31657338 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Clementisova 17 V živnostenskom registri
Obec: Revúca Zoznam platcov DPH
PSC: 05001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Revúca
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:40 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  veľkoobchod: . zdravotná technika . odevy, obuv, textil . papierenský tovar . športové a rybárske potreby . silnoprúd. a slaboprúd. technika . drevo a stavebné materiály . kovy a kovové rúdy . ostatné stroje pre priem., obchod. a lodnú plavbu
  •  nákup, predaj a sprostr. jednostop. a dvojstrop. vozidiel
  •  poradenská služba v oblasti prístr., regulač. a automat. techniky
  •  lahôdky

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme MONEX, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme MONEX, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Revúca. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme MONEX, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme MONEX, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.06467 s.