MOCÁK PAVOL s.r.o. HumennéMOCÁK PAVOL s.r.o. Humenné

IČO: 17078971 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Osloboditeľov 48 V živnostenskom registri
Obec: Humenné Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Humenné
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 14:18 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  prípravné práce pre stavbu
  •  maloobchodný predaj - potravinársky tovar a pochutiny, alkohol. a nealkohol. nápoje, tabakové výrobky, ovocie a zelenina, mäso a udeniny
  •  pekárenská a cukrárenská výroba

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme MOCÁK PAVOL s.r.o. Humenné má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme MOCÁK PAVOL s.r.o. Humenné, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Humenné. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme MOCÁK PAVOL s.r.o. Humenné , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme MOCÁK PAVOL s.r.o. Humenné , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03163 s.