Mestský zväz bytových družstiev KošiceMestský zväz bytových družstiev Košice

IČO: 36585475 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Košice Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Košice
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 27.1.2012 21:09 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  spoločenská funkcia bytových družstiev spojená s výstavbou a činnosou družstevných obytných domov v súlade so zák.č. 109/64 Zb.

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Mestský zväz bytových družstiev Košice má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Mestský zväz bytových družstiev Košice, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Košice. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Mestský zväz bytových družstiev Košice , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Mestský zväz bytových družstiev Košice , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

26.1.2012

Táto stránka bola načítaná za 0.06323 s.