MERKANTIL MIX, spol. s r.o.MERKANTIL MIX, spol. s r.o.

IČO: 31372929 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Kalinčiakova 2 V živnostenskom registri
Obec: Modra Zoznam platcov DPH
PSC: 90001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Modra
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 8.12.2011 12:44 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  nákup a predaj tabakových výrobkov, periodickej a neperiodickej tlače, hračiek,spotrebného tovaru, potravín, alkoholických a nealkoholických nápojov
  •  sprostredkovanie v oblasti obchodu
  •  reklamná a propagačná činnosť
  •  vydavateľská činnosť

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme MERKANTIL MIX, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme MERKANTIL MIX, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Modra. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme MERKANTIL MIX, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme MERKANTIL MIX, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

7.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02731 s.