Melioračné družstvo v Moldave nad BodvouMelioračné družstvo v Moldave nad Bodvou

IČO: 36585718 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Moldava nad Bodvou Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Moldava nad Bodvou
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:08 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  vychádza zo vzorových stanov melioračných družstiev 2.decembra 1961, ktoré boli prejednávané na ustanovujúce schôdzi dňa 9.6.1962

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Melioračné družstvo v Moldave nad Bodvou má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Melioračné družstvo v Moldave nad Bodvou, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Moldava nad Bodvou. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Melioračné družstvo v Moldave nad Bodvou , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Melioračné družstvo v Moldave nad Bodvou , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.22555 s.