Medzidružstevný podnik JRD na opravu požnohospodárskych strojov so sídlom v Gelnici, okres Spišská Nová VesMedzidružstevný podnik JRD na opravu požnohospodárskych strojov so sídlom v Gelnici, okres Spišská Nová Ves

IČO: 36585661 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Gelnica Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Gelnica
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:08 

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Medzidružstevný podnik JRD na opravu požnohospodárskych strojov so sídlom v Gelnici, okres Spišská Nová Ves má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Medzidružstevný podnik JRD na opravu požnohospodárskych strojov so sídlom v Gelnici, okres Spišská Nová Ves, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Gelnica. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Medzidružstevný podnik JRD na opravu požnohospodárskych strojov so sídlom v Gelnici, okres Spišská Nová Ves , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Medzidružstevný podnik JRD na opravu požnohospodárskych strojov so sídlom v Gelnici, okres Spišská Nová Ves , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.19084 s.