MAFOR, v.o.s.MAFOR, v.o.s.

IČO: 30080533 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Vežký Meder Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Vežký Meder
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:59 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  nákup, predaj, sprostredkovanie, dovoz zo zahraničia - strojov a náhradných dielov, automobilov a náhradných dielov textílií, kozmetických prípravkov, elektroniky, instalačného a spojovacieho materiálu, servisnej činnosti

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme MAFOR, v.o.s. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme MAFOR, v.o.s., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Vežký Meder. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme MAFOR, v.o.s. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme MAFOR, v.o.s. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02445 s.