LÓZAN, s.r.o.LÓZAN, s.r.o.

IČO: 36195405; DIČ: SK2020046556 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Napájadlá 5/2277 V živnostenskom registri
Obec: Košice Zoznam platcov DPH
PSC: 04012 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Košice
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 18:17 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu, služieb, nákupu a predaja nehnuteľností
  •  obchodná činnosť v sortimente: železo, oceľ, hliník, farebné kovy, koža, guma, plasty, obuv, drevo, priadza, textilné vlákna, potraviny, nápoje, nerastné suroviny, poľnohospodárske produkty, celulóza, papier, knihy, farby, porcelán, sklo, keramika, elektrické zariadenia, motorové vozidlá a príslušen

Firma LÓZAN, s.r.o.

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: LOZA-0001
Zoznam 1 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma LÓZAN, s.r.o.
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény LÓZAN, s.r.o. - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme LÓZAN, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme LÓZAN, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Košice. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme LÓZAN, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme LÓZAN, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.06759 s.