LIDER, s.r.o.LIDER, s.r.o.

IČO: 36453919 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Masarykova 27 V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: 08001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 30.12.2011 16:24 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu a služieb
  •  obchodná činnosť: dopravné prostriedky, stroje a zariadenia, súčiastky, náhradné diely na dopravné prostriedky, súčiastky, náhradné diely na stroje a zariadenia, pohonné hmoty, oleje, olejové mazadlá, autokozmetika, pneumatiky, stroje, priemyselné zariadenia, drevo, stavebný materiál, drevené vý
  •  prenájom dopravných prostriedkov, strojov a zariadení
  •  podnikateľské poradenstvo
  •  opravy cestných motorových vozidiel

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme LIDER, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme LIDER, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme LIDER, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme LIDER, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

29.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04285 s.