KVART PLUS spol. s r.o. SabinovKVART PLUS spol. s r.o. Sabinov

IČO: 31704654 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Ovocinárska 25 V živnostenskom registri
Obec: Sabinov Zoznam platcov DPH
PSC: 08301 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Sabinov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 16:31 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb
  •  obchodná činnosť s ovocím, zeleninou, potravinami, alko a nealkoholickými nápojmi, tabakovými výrobkami, kvetmi, výrobkami z kože, odevami, obuvou, galantériou, vlnou, kozmetikou, drogériou, foto výrobkami a prístrojmi, klenotami, školskými potrebami, hračkami, domácimi potrebami a doplnkami, suvení

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme KVART PLUS spol. s r.o. Sabinov má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme KVART PLUS spol. s r.o. Sabinov, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Sabinov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme KVART PLUS spol. s r.o. Sabinov , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme KVART PLUS spol. s r.o. Sabinov , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02019 s.