KOVOPRODUKT s.r.o. anglicky KOVOPRODUKT Ltd. nemecky KOVOPRODUKT GmbHKOVOPRODUKT s.r.o. anglicky KOVOPRODUKT Ltd. nemecky KOVOPRODUKT GmbH

IČO: 36301515 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Poľnohospodárov 8 V živnostenskom registri
Obec: Prievidza Zoznam platcov DPH
PSC: 97101 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prievidza
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 8.12.2011 00:02 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  maloobchod v rozsahu voľných živností
  •  veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  •  kovovýroba
  •  cestná nákladná doprava

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme KOVOPRODUKT s.r.o. anglicky KOVOPRODUKT Ltd. nemecky KOVOPRODUKT GmbH má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme KOVOPRODUKT s.r.o. anglicky KOVOPRODUKT Ltd. nemecky KOVOPRODUKT GmbH, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Prievidza. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme KOVOPRODUKT s.r.o. anglicky KOVOPRODUKT Ltd. nemecky KOVOPRODUKT GmbH , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme KOVOPRODUKT s.r.o. anglicky KOVOPRODUKT Ltd. nemecky KOVOPRODUKT GmbH , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03119 s.