K.L.M.TREIDING s.r.o.K.L.M.TREIDING s.r.o.

IČO: 36186864; DIČ: SK2021424449 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: adresa neznáma Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa adresa neznáma
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 18:04 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť
  •  nákup a predaj pohľadávok
  •  obchodná činnosť /veľkoobchod a maloobchod/ s nábytkom, svietidlami, žalúziami a podlahovinami, s poľnohospodárskymi základnými produktami a živými zvieratami, s obilím, osivom a krmivom, s kvetmi a rastlinami, so surovými kožkami a kožami, s potravinami, nápojmi a tabakom, so zeleninou, ovocím a ze

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme K.L.M.TREIDING s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme K.L.M.TREIDING s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: adresa neznáma. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme K.L.M.TREIDING s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme K.L.M.TREIDING s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02228 s.