JM - DREV, spol. s r.o.JM - DREV, spol. s r.o.

IČO: 36451797; DIČ: SK2020023709 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 71 V živnostenskom registri
Obec: Hankovce Zoznam platcov DPH
PSC: 06712 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Hankovce
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 17:58 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  demolácia a zemné práce
  •  prípravné práce pre stavbu
  •  výroba, nákup a predaj výrobkov z dreva a obalov z papiera
  •  maloobchod, veľkoobchod a maloobchod mimo riadnej predajne - odevy, obuv, kožený tovar, papier, hračky, kozmetika, spotrebný, priemyselný a železiarsky tovar, domáce potreby, poľnohospodárske produkty, mäsové výrobky, drevárske výrobky, stavebný materiál a stavebné hmoty, ropa a ropné produkty, auto
  •  maliarske a natieračské práce

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme JM - DREV, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme JM - DREV, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Hankovce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme JM - DREV, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme JM - DREV, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02756 s.