Ipeľská textilka, štátny podnikIpeľská textilka, štátny podnik

IČO: 30414091 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Šahy Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Šahy
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:00 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  nákup a spracovanie textilných materiálov a polotovarov
  •  nákup a spracovanie iných materiálov potrebných pre textilnú výrobu, prípadne pre iné výrobné činnosti v rámci diverzifikácie výroby

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Ipeľská textilka, štátny podnik má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Ipeľská textilka, štátny podnik, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Šahy. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Ipeľská textilka, štátny podnik , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Ipeľská textilka, štátny podnik , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.13321 s.