Investičný fond PODPOĽANIE - HONT, a.s.Investičný fond PODPOĽANIE - HONT, a.s.

IČO: 31617107 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Očová Zoznam platcov DPH
PSC: 96223 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Očová
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 01:16 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  zhromažďovanie peňažných prostriedkov právnických a fyzických osôb za účelom ich použitia na účasti na podnikaní v zmysle zák.č. 248/92 Zb.

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Investičný fond PODPOĽANIE - HONT, a.s. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Investičný fond PODPOĽANIE - HONT, a.s., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Očová. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Investičný fond PODPOĽANIE - HONT, a.s. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Investičný fond PODPOĽANIE - HONT, a.s. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03696 s.