INTER MARI, s.r.o.INTER MARI, s.r.o.

IČO: 36189685 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Vinné - Správa cestovného ruchu V živnostenskom registri
Obec: Zemplínska Šírava - Hôrka Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Zemplínska Šírava - Hôrka
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 14.2.2014 12:10 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  maloobchod a vežkoobchod v sortimente: drevo, drevárske výrobky, kovové výrobky, motorové vozidlá, potraviny, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabakové výrobky, nábytok, elektrotovar, papierenské výrobky, sklo, porcelán, keramika, kvety, podlahové a strešné krytiny, drogéria, kozmetika, galantéri
  •  sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy
  •  ambulantný predaj
  •  predaj na trhoch

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme INTER MARI, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme INTER MARI, s.r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Zemplínska Šírava - Hôrka. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme INTER MARI, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme INTER MARI, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

13.2.2014

Táto stránka bola načítaná za 0.02123 s.